רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


אולם אירועים "האחוזה על הים" באשדוד. מרכז אירועים באשדוד. גני אירועים.אולם האירועים

כבר בשביל הגישה אל האולם, נשמע רשרוש הגלים המתנפצים על שפת הים ומרגישים את ריח הים הייחודי, המשדרג את האווירה. קבלת הפנים עם התפאורה הקסומה והטבעית של הים, תחת כיפת השמיים, היא רק תוספת למטעמי השף שילוו את האורחים בשלב זה ולאורך הערב כולו.

אולם האירועים הפנימי המחודש, ישלים את החוויה ויהפוך את האירוע שלכם למדובר ובלתי נשכח. את אווירת האולם אתם תקבעו: עיצוב ותאורה באווירה קופצנית, או באווירה רומנטית? תוכלו ליהנות ממסיבת ריקודים שתימשך אל תוך הלילה, או מאירוע סולידי ואלגנטי. אצלנו הבחירה היא בידיים שלכם.

 

שביעות רצון הלקוח

אצלנו באולמי האחוזה, נעשה הכול כדי להגשים לכם את החלום. אנו שמחים לעבוד לפי סדר העדיפויות שלכם ולהפוך אתכם לשבעי רצון ומלאי ביטחון. כל אירוע יערך על פי הטעם האישי שלכם ושל אורחיכם. מיטב אנשי המקצוע שלנו יקדישו את מלוא תשומת הלב לפרטים הקטנים, שיהפכו את האירוע שלכם לייחודי ולשונה מכלל האירועים.

 

   

ייחודיות בכל עונות השנה

איזור קבלת הפנים המחודש, מותאם היטב לכל חודשי השנה. בקיץ השמיים יהיו מעל ראשכם והים מולכם. בחורף תוכלו ליהנות מנוף הים המשתקף דרך קירות הזכוכית תחת תקרה מקורה ובאולם חמים ונעים. אולם האירועים שלנו מקורה בכל חודשי השנה, כדי שכל אורחיכם יוכלו לחוש נוחות מקסימלית וללוות אתכם עד לסופו של הערב המיוחד.

 

מחכים להגשים לכם את החלום באחוזה שלנו על הים! 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - אולם אירועים "האחוזה על הים"

שלח הודעה לנציג החברה: