רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


אולם אירועים בירושלים קזבלנקה. אולמות אירועים בירושלים. חתונות בירושלים. חינות בירושלים.קזבלנקה הוא אולם אירועים בסגנון מרוקאי אותנטי המגיש מזה שנים לסועדים מטעמים מסורתיים אמיתיים. האולם מציע, בין היתר, חינה בסגנון מרוקאי אותנטי, עם שלל מטעמים מסורתיים אמיתיים של העדה  המרוקאית. 

הוספה של מגוון מאכלים עם שף בוכרי עם מנות מיוחדות וייחודיות לעדה. אוכל בוכרי, פרסי, קווקזי ועוד.

 

תאורה ,הגברה ,תקליטן ,על חשבון הבית!

 

כל מי שמעוניין לחגוג טקס חינה בירושלים ומחפש במיוחד אולם לחינה - יודע שיש רק מקום אחד יחיד ומיוחד והוא אולמי קזבלנקה, אשר יודע לספק אווירה מרוקאית אותנטית בכל חינה, ובכל אירוע  ושמחה, נותנים את המיטב מצוות מקצועי , אדיב ומתחשב.

 

ב'קזבלנקה' תמצאו את מבחר הסלטים, המאכלים והקינוחים של העדה המרוקאית הידועה במטבחה העשיר ובמבחר מטעמיה.

 

 

התפריט המגוון מציע שלל מטעמים מעשה ידי השפים של המקום, הנעשים במומחיות רבה ובאהבה, ממש כמו בבית.

הריחות המעולים שנישאים באוויר בשילוב העיצוב האותנטי באולם יספקו לכם את האווירה המיוחדת. אווירה אותנטית לפי דרישה לכל אירוע באשר הוא.

 

כל ביקור באולמי קזבלנקה הוא חוויה מענגת הנרקמת דרך העיצוב המיוחד המשווה למקום אווירה ביתית וחמה ועד לריחות התבשילים.

 

חינות ואירועים משפחתיים שונים ומסיבות בר מצווה בירושלים כמובן לאחר הטקס בכותל (עשר דקות מהכותל) וכן כנסים ומפגשים לוועדי עובדים V.I.P ארוחות עסקים , קבוצות וארגונים שונים.

ההשראה על פי בעלי המקום, החדשים שממשיכים בדרכו המיוחדת והייחודית של מר דוד ניסנוב.

 

המשובים שאנו מקבליםל אחר כל אירוע הם מחממים את הלב כאשר הלקוחות מתפעלים מהאירוח והמזון המוגש ואומרים שזה מזכיר להם אוכל של אמא או סבתא.

 

האירוע מושלם כאשר הלקוח מקבל את כל הטיפים מצוות האולם ונותן בו את האמון, אז הלקוחות שבעי רצון והפידבקים חיוביים. חשוב לבחור מקום שמספק שייכות מבחינת עיצוב, תפריט והמלצות.

 

אני יודע שאני יכול להיות גאה כאשר האורחים מתפעלים מהשרות ומעיצוב האולם ומהמחירים ואני מאחל לעצמי להמשיך לפי כל כללי האירוח של העדה, ולקיים את מיטב כללי המסורות באירועים.

 

 

בנוסף באולמי קזבלנקה נפתח קייטרינג בירושלים מטעמי העדה המרקואית והבוכרית שתעניק לשבת טעם מיוחד עם ריחות שאיפשר לעמוד בפניהם הקייטרינג פתוח כל יום שישי משעה 8:00-14:00 .


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - אולם אירועים קזבלנקה

שלח הודעה לנציג החברה: