רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


TEA ASTROLOGY. אסטרולוגית בישראל, לימוד אסטרולוגיה בישראל, יועץ אסטרולוגי, אבחונים לילדים, אבחונים למבוגרים. 

לא פלא שכולם אומרים שישראל זו היא מדינה מיוחדת, וכל אדם תופס את המיוחדות הזאת בדרך שלו. בשבילי החזרה אל המולדת, במלוא המובן, פתחה דף חדש לחיים חדשים. זה טבעי ונורמלי לגמרי, שהשנים הראשונות בארץ הקדושה אינן קלות. הכל חדש, לא רגיל, לא מוכר. אך מהצעדים הראשונים, היה בליבי בטחון חיובי (נאיבי? – אולי!) – שהכל יהיה כמו שצריך להיות, כלומר על פי הרגשות הפנימיים שלי (מה שהיה בשבילי נורא מפתיע ולא רגיל, מכיוון שתמיד סבלתי מ"פחדנות" אינטלקטואלית).

 

אני הבנתי באופן ברור, שלאחר היעדרות ארוכה מאוד אני חזרתי הביתה.

 

ב"חיי הקודמים", הייתי מורה, לימדתי פסנתר בבית ספר למוזיקה. את עבודתי תמיד אהבתי, אהבתי ילדים, התאמצתי בכל כוחי שהמוזיקה בכללי ומוזיקת פסנתר קלאסית תמצא מקום בליבו של כל אחד מתלמידי.

 

אבל אני חייבת להודות, שתמיד הרגשתי שמשהו חסר לי, תחושה של "אנרגיה שלא גולתה עדיין" לא נתנה לי מנוחה. לאחר עליה לארץ ישראל, התחלתי לחפש את הייעוד שלי, וכמובן שנתקלתי ראש בראש עם בעיות. עברית – זו שפה חדשה ובשבילי לא פשוטה בכלל. על מנת לאשר תעודה, צריך לא רק ללמוד עברית אלא גם להקדיש לא מעט זמן ללימודים (5 שיעורים בשבוע משעה 10 עד 17) במהלך השנה – והכל היה יכול להיות בסדר רק שה"סל" כבר נגמר!

 

לאחר ישיבה משפחתית עם בעלי ובתי החלטנו והסכמנו – נפתח עסק, ולא נפחד מכלום! לאחר זמן קצר של חיפושים (דרך אגב, הייתה תחושה כאילו מישהו תפס את ידי והוביל אותה) הלכתי לקורס עיסוי, מכיוון שבבירור הרגשתי שאני צריכה לעבוד עם ידיי – האנרגיה חיפשה יציאה – לעזור לאנשים.

בנוסף לכך, הרצון לעסק משלי לא עזב אותי. פתחתי עסק במאי 2007, פיתחתי טכניקת עיסוי אישי, אשר עובדת בהצלחה עד היום. מעניין שכל הלקוחות תמיד אמרו לי שידיי "יודעות איפה כואב", ואיפה שכואב נהיה חם מאוד והכאב חולף.  אך לאחר זמן הבנתי כי בייעוד שלי לסייע לאנשים. איכשהו שמעתי ברדיו "reka" את התוכנית  של ליאורה גן "אנשים וכוכבים" בהשתתפותה של נלי פרידמן. התחלתי לשמוע את התוכנית באופן קבוע. יום אחד גם "טיילתי" באינטרנט והגעתי לאתר "בית הספר ספיריט נלי ואמיל פרידמן".

 

בבואי לראיון הבנתי כי הגעתי "לכתובת הנכונה"!

 

וכעת, הודות למוריי היקרים אמיל ונלי אני מייעצת לאנשים בעניין אסטרולוגיה ואוספת קבוצות תלמידים. לי יש מה להגיד לאנשים!


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - TEA ASTROLOGY. אסטרולוגית בישראל

שלח הודעה לנציג החברה: