רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


בית המזגן - טכנאי מזגנים במרכז. תיקון והתקנה של מזגנים במרכז. טכנאי מזגנים בתל אביב. תיקון מזגנים דחוף.טכנאי מזגנים בחולוןטכנאי מזגנים בראשון לציוןטכנאי מזגנים בתל אביב. טכנאי מזגנים במרכז. תיקון מזגנים במרכז. 

 

כיום אנשים כל-כך רגילים לחיי הנוחות המודרניים, עד כדי כך שהם אינם יכולים לתאר לעצמם חיים ללא מזגן. כאשר אנשים עוברים למקום מגורים חדש, הם מיד נזקקים להתקנת מזגנים. חוץ מזה, ללא קשר לשאלה עד כמה הציוד עדכני ומשוכלל, תמיד יגיע הרגע בו יהיה צורך בתיקון מזגנים.

 

חברת בית המזגן היא חברת המזגנים הראשונה שקמה בישראל, כבר לפני 30 שנה. החברה מתמחה במתן שירות מקצועי ויעיל לכל סוגי המזגנים. לרשת מספר סניפים הפזורים ברחבי הארץ. אנו מספקים שירות תיקונים מהיר ומקצועי על ידי טובי הטכנאים. השירות ניתן בדרך כלל עוד באותו היום. כמו כן אנו מבצעים התקנות של מזגנים עיליים ומזגנים מיני מרכזיים כולל הנמכות תקרה מגבס. 

 טכנאי מזגנים בחולון.

חברת בית הזמן שמה דגש על שמירה על איכות הסביבה. אנו משתמשים בגז R410 הידידותי לסביבה.

 

אם תזדקקו להתקנת מזגנים או לתיקון מזגנים במרכז הארץ, אנו ממליצים לפנות למומחים של החברה המקצועית שלנו. למומחים שלנו רמת הסמכה גבוהה, ניסיון רב בעבודה והם מתמצאים במותגים השונים של המזגנים. ואם תזדקקו לטכנאי לתיקון ולשירות מזגנים ומערכות מפוצלות, אתם יכולים להפקיד ללא חשש את המכשור שלכם בידי הטכנאי שלנו.

 

מאחורינו ניסיון בן 28 שנה בעבודה בתחום זה, לכן אין סיבה להטיל ספק במקצועיות, באמינות ובאחריות של המומחים שלנו.

מדוע כדאי להפקיד את התיקון של כל סוגי המזגנים במרכז הארץ דווקא בידי הטכנאי של חברתנו?

טכנאי מזגנים בראשון לציון. 

 - המחירים בחברה שלנו הם ללא תחרות.

 - הסמכה ברמה גבוהה, מקצוענות וניסיון רב בעבודה מאפשרים לבצע תיקון מזגנים דחוף - תוך 24 שעות.

 - אנו נותנים אחריות על עבודתנו, לכן אפשר להיות בטוחים באיכות התקנה ותיקון של מזגנים מרכזיים

תיקון מזגנים במרכז.

כדי להשתמש בשירות שלנו, עליכם לשלוח הזמנה בדואר אלקטרוני או להתקשר למספר הטלפון המצוין באתר. בהזמנה יש לרשום את הפרטים ליצירת קשר, את הסיבה המשוערת לתקלה, היצרן והמותג של המתקן וכן לקבוע את המועד הרצוי לתיקון.

 

אנו צריכים את המידע המפורט לגבי המזגן והתקלה שקרתה לו כדי שנוכל להביא איתנו ישירות חלקי חילוף, חומרים וכלים הנדרשים לביצוע העבודה. מידע זה יעזור לכם לחסוך זמן וכסף בצורה משמעותית, מכיוון שלא תצטרכו להמתין עד שהמומחה שלנו ילך לחפש את חלקי החילוף הנדרשים. אך מובן שהדבר אפשרי רק במקרה שהתקלה גלויה.

 

חשוב להבין שהמומחים שלנו אף פעם אינם מתחילים לבצע תיקון מזגנים במרכז עד שהם מוודאים כי התקלה זוהתה בצורה נכונה. לכן הדבר הראשון שהם עושים זה אבחון הציוד. ורק לאחר שהתגלתה התקלה, המומחים מגיעים להסכם עם הלקוח. במידת האפשר, אנו משתדלים לבצע תיקון מזגנים בצורה מהירה, איכותית ובבית הלקוח. ורק אם התגלתה תקלה מורכבת  ביותר, או שלא ניתן לאבחן אותה בבית הלקוח, אנו מעבירים את המתקן אל מרכז השירות שלנו, שבו יש ציוד חדשני מיוחד, כלים ומעמדים.

 

פנו לחברתנו, ותשתכנעו מניסיון אישי באיזו אחריות ורציניות אנו ניגשים לעבודתנו. 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - בית המזגן - טכנאי מזגנים

שלח הודעה לנציג החברה: