רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


גימיקים מיוחדים למסיבות "גחלילית". אביזרים לאירועים. אטרקציות לחתונה. זוהרים לאירועים.גימיקים מיוחדחם למסיבות ואירועים בישראל-"גחלילית".  

מעוניינים לארגן אירוע בלתי נשכח? יום הולדת, מסיבה עם חברים, חתונה, מסיבת רווקים או רווקות, מסיבת חברה- ארגנו אירוע עם סגנון והומור! הפכו את החגיגה שלכם לחוויה חד פעמית! אם אינכם יודעים מה יהיה נושא הערב,  בקרו באתר האינטרנט של  "גחלילית" והתרשמו ממגוון רעיונות ככל  שיעלה על דעתכם !

תוכלו למצוא האביזרים למסיבות בנושאים שונים: מסיבת חג המולד, מסיבת פירטים, מסיבת ילדים, מסיבת רווקם/רווקות, מסיבת דיסקו, מסיבת הוואי ועוד .

חברת "גחלילית" מציעה גימיקים מיוחדים ואטרקציות למסיבות ואירועים בארץ :

-  זוהרים

-  משקפיים

-  פטישים מתנפחים

-  אבזרים לחתונה (זרים, מניפות, סלי חתונה(

 - זיקוקים

-  מכונת בועות

 - קונפטי

-  ממתקים למסיבה

 - גימיקים למסיבות רווקים/רווקות

-  כובעים

-  צופרים

 - מתנות לאורחי האירוע

-  מסכות

-  עניבות

 

חדש בישראל - בלוני הליום בצורת יונים לבנות

כמו כן הבלונים  מכונים גם – ביו-יונים

יונים עם הליום דומות מאוד ליונים אמתיות. 

המבנה המיוחד, הצורה וחלוקת המשקל של בלוני ההליום גורמים להם לפרוח כמעט כמו יונים אמתיות, מחד הבלונים לא ייעלמו שמימה כפי שאופייני לבלוני הליום ומאידך לא יתעופפו כמו יונים אמתיות לכל הכיוונים. הן יפרחו לאיטן בחן ליד הזוג והאורחים עד שייעלמו לגמרי בשמים.

 

יונים עם הליום יוצאות דופן, בלתי רגילות ויפות במיוחד.

יונים עם הליום מתבלטות בין בלוני ההליום הרגילים והשגרתיים.

אורך כנפיי היונים הללו מתקרב ל 1 מטר.

אורך הגוף כולל זנב היונה הינו  45 סנטימטרים.

מידות אלו של יונים עם הליום מאפשרות לכל אורחי האירוע ליהנות מהמעוף הארוך שלהן, ולאנשי הצילום ללכוד את המאורע החגיגי ויוצא הדופן ללא כל טריקים ושיטות מיוחדות.

 

הפרחת היונים מומלצת בשטח רחב ופתוח, בכדי שהן לא ייתפסו בבניינים או עצים.

כמו כן, חדשות טובות ומרצות לדואגים לאיכות הסביבה- יונים עם הליום עשויות חומר מתכלה ידידותי 100% לסביבה. בעת שהותן באוויר הפתוח, תחת השפעת מים ורכיבי UV, יונים עם הליום מתכלות בהדרגה למרכיבים ידידותיים לסביבה, ומכאן שמן, "ביו-יונים".

בלוני הליום- יונים מעופפות מעטרים לא רק אירועי חתונה, אלא גם כל אירוע רומנטי אחר: הצהרת אהבה ,ימי הולדת, חגיגת רישום נישואים, חינה, מפגש עם הרך הנולד ועוד אירועים רבים אחרים חשובים בחיינו. 

 

 כל המוצרים באתר מחולקים לקטגוריות על מנת להקל על תהליך בחירת המוצרים. חברת "גחלילית" פועלת בשוק הישראלי כבר למעלה מ10 שנים וצברה מוניטין רב בזכות מוצרים איכותיים, משלוח מהיר ומחירים נוחים.

הפכו את האירוע שלכם לצבעוני ושמח! אנו בטוחים כי המוצרים ואבזרים שלנו יהפכו כל חגיגה מהנה ובלתי נשכחת !


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - גימיקים מיוחדים למסיבות גחלילית

שלח הודעה לנציג החברה: