רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


המרפאה לרפואה אלטרנטיבית בתל אביב "נטורופת". רפואה אלטרנטיבית. 

לאחרונה, הרפואה המסורתית עברה שינויים רבים. בנוסף לשימוש בשיטות חדשניות ועכשוויות, הרופאים פונים יותר ויותר לרפואה טבעית, שבארסנל שלה נמצאות שיטות יעילות רבות. כך, למשל, תכשירים רפואיים המופקים מצמחים מאפשרים לבצע ריפוי תהליכים דלקתיים  בצורה היעילה ביותר. ידועים מקרים בהם חולים סופניים החלימו ללא צורך בשיטות ריפוי כירורגיות. זוהי בדיוק השיטה הרפואית אותה מציעה ללקוחותיה המרפאה לרפואה האלטרנטיבית בתל אביב "נטורופת"!

 

מדוע הנטורופתיה זכתה בישראל לתפוצה רחבה כל-כך?

 

הסיבה היא שתכשירים סינתטיים המשמשים ברפואה המסורתית מאפשרים לאדם להיאבק בתוצאות המחלה, אך לא להיפטר ממנה. תכשירים אלה גורמים לסיבוכים רבים אצל אנשים המשתמשים בהם ומלווים בתופעות לוואי בלתי-רצויות. יתר-על-כן, חלק מהמחלות, כגון ירידה באון המיני, אדנומה של הפרוסטטה, פרוסטטיטיס כרוני, עקרות כמעט ואינן ניתנות לריפוי ע"י האמצעים הכימותרפיים של ימינו. זוהי בדיוק הסיבה בגללה מדענים ורופאים החלו לחפש תרופה אוניברסלית נגד מחלות מורכבות אלה ואחרות, והנטורופתיה נתגלתה כתרופה כזו.

 

תוצאות טובות נצפו בריפוי פרוסטטיטיס כרוני, היפטרות מבעיות מערכת העיכול, פתרון בעיות עקרות ושיפור משמעותי של האון המיני אצל גברים בגילאים שונים. הרפואה האלטרנטיבית בישראל מאפשרת גם לעצור לגמרי תהליכים גינקולוגיים דלקתיים, דבר המאפשר לחולים לחיות חיים מלאי פעילות ואנרגיה ללא כאבים לאחר הריפוי.

 

הגישה לריפוי!

 

הרפואה האלטרנטיבית היא ענף ברפואה אשר מטרתו העיקרית הינה שמירה על הבריאות, הארכת הנעורים והיפטרות ממחלות מורכבות ע"י שימוש בתכשירים טבעיים.

 

המרפאה לרפואה אלטרנטיבית "נטורופת" בתל-אביב מבטיחה גישה אישית לריפוי כל חולה וחולה, מכיוון שכל אדם הוא ייחודי ומחלות מתפתחות וחולפות בצורה שונה אצל אנשים שונים. בעבודתנו אנו משתמשים אך ורק באמצעים ותכשירים לא- פולשניים, לא- תרופתיים וטבעיים בשילוב שיטות ייחודיות של רפואה משלימה. זאת בדיוק הסיבה לכך שהיום אנשים רבים שואפים להתרפא ולחזק את בריאותם באמצעות הרפואה הנטורופטית.

 

לידיעת אלה המעדיפים להבריא באמצעות מוצרים טבעיים, אנו מודיעים כי במרפאתנו פותחה שיטה להפקת LEMP – שמנים אתריים נדיפים – העשויים מפרופוליס, אשר לידיעתכם, אין להם כיום אח ורע בכמות ובאיכות מבחינת יסודות מיקרו ובתכונות רפואיות. למוצר הרפואי LEMP יש את היכולת לחדור במהירות פנימה אל תוך הגוף ולהביא את תכונותיו הרפואיות לכל רקמה ולכל נקודהבתוכו, תוך חיפוש אחר מוקדי הדלקת. ל-LEMP יש גם את היכולת לשקם תאים פגועים, תוך החזרת תפקוד אשר נחלש או אף אבד, ולהחזיר אותם לחיים.

 

במרפאתנו יעזרו לכם בריפוי פרוסטטיטיס כרוני, אדנומה של הפרוסטטה והפרעות און מיני אצל גברים. בנוסף, במרפאתנו ישנו חדר לטיפולי שיניים, בו רופא השיניים יבצע סילוק מהיר של כאבי שיניים, טיפולים אשר מטרתם הינה חיזוק השיניים, או ריפוי דלקת חניכיים.

 

מרפאת הרפואה האלטרנטיבית בתל אביב "נטורופת" מבטיחה גישה משולבת של טיפולים הנבחרים בקפדנות שעוזרים לחזק את בריאותו של החולה ולהאריך את חייו!

 

 

 

   

 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - מרפאה לרפואה אלטרנטיבית "נטורופת&am

שלח הודעה לנציג החברה: