רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


הרבלייף. לקנות הרבלייף. רשת מרכזים לאורח חיים בריא. תזונה וספורט עם Herbalife.הרבלייף. רשת מרכזים לאורח חיים בריא. תזונה מאוזנת עם  Herbalife.

 

Herbalife מקלה על החיים שלך ומסייעת לשפר את הרגלי התזונה, להיות בריא, פעיל ואנרגטי. קידום התזונה הנכונה בעולם היא המטרה והשליחות שלנו.  אנחנו משנים חיים של אנשים בלמעלה מ- 91 מדינות ברחבי העולם.

 

כל מוצרי Herbalife הינם תוצאה של מחקר ופיתוח מדעיים. בשל היעילות, הבטיחות והאיכות הגבוהה, מוצרי תחליף ארוחה של הרבלייף הינם הפופולריים ובעלי הביקוש הגבוה ביותר בעולם.

 

אנו גאים להיות נותני החסות הרשמית  לספורטאי צמרת וקבוצות מובילות בכל העולם, ולהציג את שיתוף הפעולה התזונתי עולמי, עם כריסטיאנו רונלדו, כוכב-על בכדורגל הבינלאומי.

 

צריכת מוצרי הרבלייף הינה חלק מתזונה מאוזנת ומגוונת בשילוב עם אורח חיים בריא.

לכל האדם יש מאפיינים וצרכים תזונתיים הייחודיים רק לו. 

 

תזונה בסיסית של הרבלייף- היא בסיס מצוין לחיים בריאים. מחקרים קליניים מראים כי צריכה יומית של שייק תחליף ארוחה לצד הקפדה על תזונה דלת קלוריות ופעילות גופנית מתונה היא שיטה מוכחת לשמירה על משקל תקין.

 

בנוסף, בשל כמות גדולה של ויטמינים, חלבונים, סיבים וחומרים מזינים אחרים המצויים במוצרי Herbalife, הם  אידיאליים לא רק לשמירה על משקל תקין. מוצרי Herbalife מסייעים לתהליך עיכול תקין, לשמירה על בריאות הלב, חיזוק מבנה העצמות וחיזוק המערכת החיסונית.

 

חברת Herbalife הציבה את קידום אורח החיים הבריא והפעיל כמטרתה עיקרית. 

 

הרבלייף מציעה פתרון נהדר - תחליף ארוחה על בסיס חלבון המאפשר לפקח על צריכת קלוריות ולספק לגוף מגוון רחב של חומרים מזינים. 

 

כיום, מוצרי הרבלייף הינם תחליף ארוחה באיכות הגבוהה ביותר בעולם. חשוב לציין, שמוצרי Herbalife הינם מוצר מזון ולא תרופה ,ומומלצים כחלק מתזונה מאוזנת ומגוונת בשילוב עם פעילות גופנית כחלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא.

 

גלה את התזונה הנכונה עם Herbalife.

 

חוברת מוצרים בעברית:

www.herbalifeproductbrochure.com 

 

חוברת מוצרים בערבית:

www.herbalifeproductbrochure.com


מחקרים קליניים (בעברית - pdf).
מחקרים קליניים
(בערבית - pdf). 

 

רשת מרכזים לאורח חיים בריא מזמינה לשיתוף פעולה! לעבוד על פי לוח זמנים גמיש, משרה מלאה או חלקית. 

 

צרו קשר עם נציגו של אחד מהמרכזים שלנו: 

 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - רשת מרכזים לאורח חיים בריא

שלח הודעה לנציג החברה: