רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


רגינה - מגדת עתידות ומדיום השתתפה בתחרות בינלאומית של מדיומים, ניבוי העתיד. תקשור. קמעות. עזרה בעסקים ובענייני משפחה. ריפוי באמצעות שירה. 

המרכיבים העיקריים בחייו של כל אדם הם בריאות, אהבה, אושר, רווחה וקריירה. לעתים, אנו מתחילים להרגיש שמשהו השתבש בתחומים הללו.

 

שמי רגינה פדורנקו, והמטרה העיקרית שלי היא להפוך את חייהם של כל בני האדם לטובים והרמוניים יותר. 

 

אנשים רואים בי חוזה, מדיום. אך מטרתי, חובתי ואחריותי העיקריות הן לעזור ולדאוג לכל האנשים הזקוקים לעזרתי. 

 

הנני דור שביעי למגידי עתידות. מאזנת בין טוב ורע!

 

השתתפתי בתכנית טלוויזיה "קרב המדיומים הבינלאומי", עברתי שלושה שלבים כנציגת מדינת ישראל, כאשר שאר המשתתפים בתכנית היו ממדינות שונות בעולם. 

 

הנני מתגוררת בישראל, בארץ אני מוכרת כמשוררת, שחקנית, זמרת ומלחינה.

 

אני חושבת שהגיעה העת להיפתח אל עולם המיסטיקה ולהפגין את הכישורים הרוחניים שלי.

 

מאז היותי ילדה יש לי כישורים ויכולות מיוחדים. אך לפני שלוש שנים עברתי תקופה קשה מאוד, אחריה התחלתי לשים לב שהיכולות שלי התחילו להתפתח בעצמה רבה, ביניהן יכולת החיזוי ויכולות סגוליות אחרות. 

 

יש לציין, כי היכולות שלי ממשיכות להשתפר, להיפתח ולהתפתח גם היום. אני עובדת עם אנשים מכל רחבי המדינה ומכל רחבי העולם. 

 

בין השירותים העיקריים שאני שמחה להציע ללקוחותיי: חיזוי העתיד, ריפוי באמצעות שירה, קריאה בקפה, פתיחה בקלפים ולפי חפצים אישיים כגון תמונות ובגדים.

 

אם אתם מחפשים אחר אדם מסוים, חשים שהמזל  לא מחייך אליכם או מרגישים שחייכם לא במסלול הנכון,  אני כאן כדי לעזור לכם ולתקן את גורלכם, לפתוח את האושר שלכם, לעזור ולייעץ איך להמשיך בחיים תקינים ובריאים.

 

כמו כן, אם הנכם זקוקים להכוונה בתחום העסקי, חוזה - מדיום רגינה תעמוד לשירותכם. 

 

הנני בעלת ניסיון בהסרת מאגיה שחורה ועין הרעה, ישנה אפשרות לנקות ולהוציא את כל המאגיה השחורה מאותו אדם אשר נפגע ממנה.

 

אם מישהו זקוק לקמע, הנני עוסקת בייצור קמעות: לאהבה, בריאות, מזל, רווחת המשפחה, קמעות לשגשוג כלכלי, הצלחה בעבודה, לאושר ולזיווג, קמעות נגד עין הרעה.  הקמעות מספקים הזדמנות לרפא ולהגן על אנשים, כמו כן גם להביא להם אושר, אהבה ומזל. השימוש בקמעות נעשה מזה שנים רבות, בכל התקופות, בדתות רבות. הקמעות נוצרו בטקסים עתיקים ועוצמתיים, ומיוחסים להם כוחות סגוליים. 

בזכות כוחות אלו, הקמעות מסוגלים לשנות חיים ומזל לטובה. 

 

אם מישהו מאוד פגע בכם, ואתם חשים שנעשה לכם עוול שלא בצדק,  אני יכולה לעזור לכם לגלות מי רוצה לרעתכם ולמנוע ממנו מעשים דומים.

אם אינכם יכולים להגיע אליי באופן אישי, ניתן לנהל מפגשים במרחק באמצעות תמונות. לא אחת התקיימו מפגשים מהסוג הזה ותמיד הם הניבו פירות. אני מתחברת ללקוח עפ"י התמונה:  לפיה ניתן לקבוע את מצבו, לקרוא את מחשבותיו ולבצע טקסים מאגיים.

 

אם הנכם זקוקים לעזרה והכוונה באחד מהתחומים הללו, אל תהססו לפנות אלי ואני אעשה כל דבר אפשרי בכדי לפתור את כל הבעיות שלכם ולענות על כל השאלות שלכם. 

 

אני כל הזמן מפתחת ומגלה את סגולותיי ואת יכולות יוצאות הדופן שלי, הכוחות שלי נותנים לי את ההזדמנות לעזור לכם.

מאד חשוב עבורי שבעזרתי כל אדם ימצא את האושר שלו, ישיג הרמוניה בנפש ובגוף וימצא את מקומו בעולם הזה.


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - רגינה - מגדת עתידות

שלח הודעה לנציג החברה: