רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


חשמלאי רכב בחולון. חשמלאי רכב בגוש דן. מיזוג אוויר לרכב בגוש דן. מוסך בחולון. חשמלאי רכב במרכז הארץ.שירותי חשמל לרכב בחולון

חלקי חשמל ומיזוג אויר לרכב בחולון

סטרטרים בחולון

אלטרנטורים בגוש דן

שירות והתקנה במוסך בחולון

מדחסים בחולון

מיזוג אוויר לרכב בגוש דן

מיזוג אוויר וחימום לרכב בחולון

  

מוסך מלכי לזר - שירותי רכב במרכז הארץ מעניק לכם שירות טכני ברמה הגבוהה ביותר, ובמידת הצורך גם שירותי תיקון לרכב. המכונאים שלנו מיומנים ונאורים בכל הטכניקות המודרניות לעבודה, תחזוקת ותיקון כלי רכב עם מנועי דיזל ובנזין. 

במוסך מלכי לזר מעבירים את כל השלבים של אבחון ותיקון של המרכיבים החשובים ביותר של הרכב שלכם. המנועים דורשים תחזוקה תקופתית גם מעבר לשימוש המושכל והנכון של בעלי הרכב. במידה ואתם לא עושים זאת, אתם מסתכנים במפגש פתאומי עם בעיה גלובאלית עם המנוע, שעשויה לעלות לכם ביוקר. אנו נחליף בזמן הנכון את חגורת התזמון והמותחנים, ובמידה ופספסתם את הרגע – נחליף את מרימי המשקולות ואת השסתומים. נבצע התקנת סטרטרים והחלפת אלטרנטורים. נחליף ללא בעיה את המסננים, ובמידה ולא נעשה טיפול שותף בזמן - גם את משאבת הדלק. יש בידינו את היכולות הטכניות לתקן ולהתקין מזגנים חדשים עבור כל אמצעי התחבורה, כולל רכבי יוקרה.

 


התנעה טובה של המנוע דורשת מצב טוב של הסוללה. הסוללות המודרניות לא דורשות תחזוקה טכנית בזכות המבנה שלהן, אך בשלב זה או אחר הן מאבדות מהמתח שהובטח על ידי היצרן, ויש להחליף אותן. המומחים שלנו יתאימו לרכב שלכם את הסוללה המתאימה לו מבחינת הכוח שלו ויתקינו אותה במהירות.


תוכלו למצוא את כל חלקי הרכב הדרושים לכם במסגרת החנות שלנו. אנו נתאים לכם חלקים מקוריים של מותגים מובילים או של אפשרויות חילופיות טובות, הכל בהתאם לטעם שלכם. בנוסף, ניתן לרכוש אצלנו קומפרסורים חדשניים, שיוכלו לחדש בקלות את מידת הלחץ הדרושה בצמיגים שלכם.
המחירים של כל השירותים נוחים ביותר, והאיכות כבר נבדקה בדקדקנות על ידי בעלי הרכבים שנהפכו ללקוחותינו הקבועים.


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - חשמלאי רכב מלכי לזר

שלח הודעה לנציג החברה: