רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


מכון כושר "Seven7". חדר כושר בבת ים. מכון כושר בבת ים. מועדון כושר בבת ים. פיטנס בבת ים. פילאטיס בבת ים.מכון כושר בבת ים "Seven7" - השיגו גזרה יפה!

 

איתנים בהחלטה "לסדר את עצמכם", לבנות שרירים ולהיפטר מקפלים בבטן? החלטה נהדרת ובמועד הנכון! פעילות גופנית יומיומית מתונה תשמור על בריאותכם לאורך שנים רבות, תסיר לחץ אחרי יום עבודה עמוס וגם תעניק תחושת ביטחון עצמי בחוף הים. 

מכון כושר "Seven7" בבת ים פועל כבר 15 שנה וממוקם באתר נוח ויפה - במלון לאונרדו בטיילת בת ים. האם לא תסכימו שזה נעים כל כך לבוא להתאמן ולדעת שבמרחק של כמה צעדים הים התיכון מתיז, שבו תוכלו להתרענן לאחר האימונים בחדר כושר בבת ים. במועדון כושר בבת ים  שוררת אווירה נוחה ונעימה והתנאים לספורט ולנופש הם פשוט מושלמים. יש לנו אולמות חדשים וחדרים מצוידים היטב: חדר כושר, אולם אירובי, חדר הליכונים ואולם חדש - אולם שקי איגרוף וקיקבוקסינג.  

לכל המגיע למכון הכושר בבת ים המדריכים המקצועיים יבנו תכנית אימונים אישית, יסבירו איך להתאמן במכשירי כוח בדרך נכונה ואיך להגביר את העומס בהדרגה כדי להשיג את התוצאות הרצויות ולבנות גוף שרירי ויפה.      

חשוב לזכור כי אימוני כושר בבת ים יהיו הרבה יותר יעילים בשילוב עם תזונה נכונה. התזונאי המוסמך יעזור למבקרי מכון כושר בבת ים "Seven7" להתאים תפריט תזונה לצרכים שלהם.   

במועדון כושר בבת ים "Seven7" תוכלו להשתלט על יסודות היאבקות - היסודות של אמנות ההיאבקות המבוססים על טכניקות של קראטה בשילוב עם סגנונות מגע כגון טאקוונדו, קיקבוקסינג וקרב מגע. מיומנויות ההגנה עצמית שתרכשו בשיעורים שלנו ללא ספק יהיו יעילות בסיטואציות בלתי צפויות ברחוב: תוכלו להדוף את התוקף ולנטרל אותו מהר. שלא לדבר על גמישות, סבולת ושריפת קלוריות שתקבלו כתוצאה ממיומנות באמנויות היאבקות.      

לספורט קלאב "Seven7" יש מגוון רחב של חוגים שונים. כל מי שרוצה לנהל אורח חיים פעיל ובריא ולגוון את חייו בחוויות ספורטיביות והתנסויות חדשות יוכל למצוא אצלינו את מה שמתאים לו: 

- פיטנס בבת ים;

- זומבה;

- פילאטיס;

- יוגה;

- אימון TRX (חדש);

Core shape -;

- Core Pilates;

-  ;Cardio-Fitness

- Kickbox;

- Step It Up;

- ריקודי בטן וכו'

הודות למיקום הנוח מכון כושר בבת ים "Seven7" יכול לארח לא רק את תושבי בת ים, אלא גם את תושבי הערים הסמוכות - חולון ויפו.

למה לבחור ספורט קלאב "Seven7":

- חדרי כושר בבת ים מאובזרים;

- צוות אימון מקצועי;

- רמה גבוהה של הכשרה;

- תכנית אימון אישית;

- תפריט תזונה מתזונאי (לפי רצון);

-מגוון רחב של חוגים;

- מחירים סבירים;

- מיקום נוח + קרבה לים ולחוף.

חדר כושר בבת ים "Seven7": איתנו תשיגו את גוף החלומות שלכם ותרגישו עשר!


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - מכון כושר "Seven7"

שלח הודעה לנציג החברה: