רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


מוניות בפתח תקווה "מיכאל". מוניות במרכז הארץ. הסעות בפתח תקווה.



מוניות לתושבי פתח תקווה ומרכז הארץ 

מוניות בפתח  תקווה

מוניות במרכז הארץ

הסעות בפתח תקווה

טיולים אישיים

אפשרות לתשלום בכרטיס אשראי

 

"מיכאל" – המוניות בפתח תקווה

 

נוחות, מהירות ואיכות – אלה המאפיינים שצריכים להיות לכל חברה המספקת שירותי הסעות נוסעים בארץ. כיום תושבי פתח תקווה ומרכז הארץ יכולים ליהנות משירותי מוניות באיכות גבוהה – אותם מספקת חברת המוניות בפתח תקווה "מיכאל" .

 

מוניות במרכז הארץ – הסעות מהירות במחירים סבירים!

 

בזכות עבודה פורייה ואיכותית בתחום הסעות בפתח תקווה במשך שנים רבות הצלחתי לבנות לעצמי תדמית מעולה. מיומנות גבוהה וותק מספיק כנהג מאפשרים לי להציע לכם מוניות בישראל ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

 

אני יודע בצורה מושלמת את כל דרכי התנועה הנוחות והמהירות ביותר, ומחיר הנסיעה בתוך העיר במונית נקבע בהתאם לקריאת המונה. לכן לא תצטרכו לשלם יתר-על-המידה עבור השירותים, וכל מיני הפתעות במחיר הנסיעה אינן באות בחשבון! המכונית מגיעה למקום שנקבע מראש, ומחיר הנסיעה יתאים לקריאת המונה. 

 

השאיפה להתאים לצרכיו של כל לקוח תורמת להשתלמות מתמדת במקצוע. לכן טווח השירותים המסופקים מתרחב בהתמדה וכיום יש לכם אפשרות לשלם עבור המונית בכרטיס אשראי.

 

ההסעות מתבצעות בכלי רכב מודרני ונוח אשר רמת הבטיחות בו עונה על כל הדרישות לגבי בטיחות הנוסעים. לכן חברת המוניות "מיכאל" בפתח-תקווה פירושה לא רק איכות ומהירות הנסיעה אלא גם האפשרות לעשות הסעות בישראל ולבצע טיולים אישיים בעיר.

 

אתם יכולים להזמין את השירותים הבאים:

•מוניות בכל הארץ;

הסעות בהארץ;

•טיולים אישיים;

נהג אישי עם רכב, וכו'.

 

התכונה המאפיינת את עבודתי היא גישה אישית לכל תושב ותושב של פתח תקווה ומרכז הארץ. לכן במקרה של הזמנת מונית מחברת "מיכאל" מחיר הנסיעה לא ישתנה כאשר תגיעו למקום המוסכם!

 

 

 

 

 

 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.




צור קשר -

שלח הודעה לנציג החברה: