רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


מסעדת בוכרית בראשון לציון "נוסטלגיה". מסעדות בישראל.מסעדת בוכרית בראשון לציון "נוסטלגיה".

 

אווירה נהדרת, אוכל מדהים ושירות אדיב. אלה הם שלושת המרכיבים העיקריים של כל אירוע מוצלח או סתם ארוחת ערב עם חברים. ואת כל אלה בהחלט תמצאו במסעדת "נוסטלגיה" שבראשון לציון.

 

על מנת שהאירוע שלכם ייזכר לטובה על ידכם ועל ידי אורחיכם, צריך לארגן אותו כמו שצריך. וכמובן, החשוב ביותר בארגון של האירוע, הוא לבחור מסעדה. מסעדת "נוסטלגיה" מושלמת לכל אירוע. זה לא משנה מה אתם חוגגים - יום הולדת או יום נישואים, בר/ בת מצווה או חתונה, אולם האירועים שלנו מיועד למאה אורחים. מסעדת בוכרית בראשון לציון "נוסטלגיה" זה לא רק טעים, זה גם לא יקר. תפריט אירועים מתחיל מ-150 שקלים לאדם.

מבחר המנות של מסעדת "נוסטלגיה" ירשים אפילו את אניני הטעם ביותר. המסעדה מציעה מטבח אירופי ומזרחי. אתם מוזמנים ליהנות מלחמים תוצרת בית אשר נאפו בשבילכם במיוחד.

 

מסעדת "נוסטלגיה" היא מסעדה כשרה.

 

אם אתם מתכננים אירוע, בטבע או בבית, אך אין לכם זמן לבשל – מסעדת בוכרית בראשון לציון "נוסטלגיה" תסייע לכם גם בזה. קייטרינג ללא מגבלות. לא חשוב אם אתם עורכים אירוע גדול או מסיבה צנועה עם חבריכם.

 

ביום שישי, בתום שבוע עבודה, אתם יכולים להזמין ארוחת ערב הביתה ולהינות מאוכל מדהים באוירה ביתית.

 

רוב האנשים רוצים לנוח בסופי שבוע. להירגע באוירה נעימה עם מוסיקה טובה ואוכל טעים. כל מוצאי שבת מסעדת "נוסטלגיה" מזמינה אתכם לבלות ערב בלתי נשכח עם מוסיקה חיה. הופעה חיה ייחודית במיוחד עבורכם, ומאוחר יותר – די' ג'יי.

מסעדת "נוסטלגיה" בראשון לציון פתוחה כל יום מ-11:00 עד 24:00.

 

מסעדת בוכרית בראשון לציון "נוסטלגיה" פתוחה עבורכם ולמענכם.

 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - מסעדת בוכרית "נוסטלגיה"

שלח הודעה לנציג החברה: