מרכז גמילה מסמים ואלכוהול, גמילה מסמים, גמילה מסמים קלים, גמילה מסמים קשים, גמילה מאלכוהול

מרכז גמילה מסמים ואלכוהול, גמילה מסמים, גמילה מסמים קלים, גמילה מסמים קשים, גמילה מאלכוהול

ליווי בגמילה - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

אנחנו חיים במציאות חיים מלחיצה וסוערת יותר מאי פעם. כתוצאה מכך, רבים בחברה הישראלית מוצאים את עצמם מתמודדים עם בעיות אישיות או פסיכולוגיות שונות. מנגד ישנם הסמים שהם כל כך נגישים, כתוצאה מכך ההתמכרות הופכת להיות קלה מאוד ורבים נתפסים למעגל לעיתים כמעט מבלי משים. 

 

רק שאכטה אחת ודי...

כמו בכל התמכרות שאנחנו מכירים, גם כאן זה מתחיל רק 'בקטנה'. לעיתים זה נובע מתוך סקרנות או משעמום כאשר הצעיר מבקש 'רק' לבדוק מה זה. אך האמת היא שברוב המקרים זה קורה כאשר אדם מוצא את עצמו מתמודד עם מצוקה או כאב נפשי והוא מתקשה להתמודד עם המציאות. מהר מאוד הוא מגלה כי הסם כביכול פותר עבורו את הבעיות והוא מצליח להירגע. כמובן שהפתרון ממשיך להיות יעיל רק עד הפעם הבאה.

כי הסמים למעשה משפיעים על מצב התודעה של האדם שפתאום רואה ותופס את המציאות בצורה שונה והרבה יותר נסבלת ואפשרית. בשלבים הראשונים של ההתמכרות נראה כי אכן הנה נמצא הפתרון המהיר והיעיל לכל בעיות החיים. הבעיה הקשה היא שבדרך כלל ההתמכרות מחריפה ועולה רמה. זה מתחיל אמנם עם שימוש קל אך עם הזמן זה עובר לשימוש קבוע כאשר בהמשך ההתמכרות הופכת לתלות בסם. כאשר המעשן נמצא שם, כבר נראה לו כי אין מוצא. למעשה ניתן להגדיר בשלב זה את ההתמכרות למחלה ממש.

 

יש מוצא!

הנושא של גמילה מסמים הוא סיפור הרבה יותר מורכב מההתמכרות המהירה. כי כמו בכל תחום, לתקן הרבה יותר קשה מלקלקל...

אך אנחנו כאן כדי לספר לכם כי יש מה לעשות וישנה דרך להיגמל. עם עזרה מקצועית יכול כל מכור להפוך מנשלט ע"י הסם לשולט על הסם.

 

גמילה פרטית בדיסקרטיות מוחלטת!

אנחנו מציעים גמילה מסמים קלים, גמילה מסמים קשים וגם גמילה מאלכוהול ומכל מה שלמעשה מצליח להשתלט עלינו ולשבש את מהלך החיים.

לתמיכה וייעוץ ראשוני ניתן להתקשר בכל שעות היממה - ייעוץ ללא התחייבות חינם.

אז גם אם נראה לכם שאין מוצא- פנו אלינו. 

תנו לעצמכם את הצ'אנס, כי זה אפשרי!

 

רופא

אצלנו במרפא יש רופא נירולוג פסיכיאטר ,בעל ניסיון מעל 25 שנה אשר נותן מענה לכל סוגי התמכרויות ,כולל תחלואה כפולה.

 עובדת סוציאלית

במרפאתנו נמצאת עובדת סוציאלית אשר 15 שנה בתחום ונותנת מענה לנזקים שנגרמו למטופל עקב ההתמכרות הפעילה שלו.

פסיכולוג

תפקידו של הפסיכולוג הוא לטפל בעולם הרגשי של המכור ולתת לו מענה וכלים להתמודד, ולהיות אחראי ולדעת לנהל את חייו בצורה נכונה וכו.

אנו עוסקים בהדרכת משפחות, הדרכות אלו נותנות מענה למשפחות שחסרות אונים מול הילד/ילדה/האח/האחות, הבעל הוא האישה,הוא חבר קרוב שלא מעוניין בטיפול אנחנו עוזרים לכם להביא אותו לטיפול ונותנים לכם הדרכה וכלים לעזרה כדי להתמודד מולם.

ליווי משפחות בתוך תהליך הגמילה וגם אחרי שהמטופל מסיים את הגמילה! אנחנו איתכם לאורך כל הדרך,ונותנים לכם את השירות איך להתמודד עם קרוב שלכם גם לאחר הטיפול.

אנחנו לוקחים כל מטופל שמגיע אלינו ומתחילים איתו בבדיקות רפואיות במרפאתנו, שזה אומר שאין צורך בלהיתעקב עם מטופל כי הוא יכול לשנות את דעתו כל רגע נתון.

להמשיך מידע התקשרו ועוף חינם ותקבלו המשך פרטים

אנו עוסקים בילווי מהבית ,ועוזרים לכם שהדרך תאהיה יותר קצרה מאשר להביא את בן משפחתכם,ונותנים את השירות הזה מכיוון שאנו בעלי ניסיון רב שנים ואנו ודעים שהמכור/ה-תמיד ינסו

להשתמש במניפולציות בתחום משקרים ובלדחות דברים, התפקיד שלנו תמיד לתת לכם להיות צעד אחד מעליהם כדי שלא תיפלו לכל המניפולציות שלהם, כי אנו יודעים שמניסיוניה המשפחה קודם כל פועלת מרגש ואחר כך עם ההגיון.

התקשרו לקבל מידע נוסף ומענה לכל מה שאתם צריכים כדי להביא את קרוביכם לטיפול.

שירותינו - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

דרושים - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

לוח מודעות - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

חדשות - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

וידאו - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

מבצעים - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול

צור קשר - מרכז גמילה מסמים ואלכוהול
כתובת: כל הארץ
נייד: 052-9096499

שלח הודעה לנציג החברה:


סניפים:

הצג כל חוות דעת [0]

הגדרות לאנשים עם מוגבלויות