רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


קוסמטיקאית בראשון לציון, מזותרפיה בראשון לציון, מכון יופי בראשון לציון"אורכידאה" הינו מכון יופי בראשון לציון הדואג לבריאות ורעננות העור של לקוחותיו.

 

יופי האישה – לא נמדד רק במתנות מאמא אדמה אלא גם בטיפוח עצמי. ההישגים הטכנולוגיים של התקופה שלנו מאפשרים גם לנשים בשלות להיראות נפלא, זוהרות, רעננות, בעלות עור מתוח וצעיר. בשביל לעזור לנשים לראות ולהרגיש נפלא נפתח "אורכידאה", מכון יופי בראשון לציון, אשר מתמחה בטיפולים קוסמטיים תוך שימוש במכשירים חדישים לעור הפנים ולגוף. מטרת העבודה היום יומית שלנו היא עזרה לכל לקוח או לקוחה, להראות הכי טוב שרק אפשר, להאריך את שנות צעירותו ולשמר את קווי המתאר של הפנים והגוף.

 

יש לטפח ולדאוג לעצמך בכל שלב בחייך, נערות צעירות מגיעות אלינו לקבלת טיפול לאקנה ותופעות הלוואי שלו, נשים מגיעות לקבלת מגוון טיפולים כמו מזותרפיה אצלנו, חידוש העור בעזרת גלי אור, פילינג חומצי או ריפוי של  רוזציאה ( אדמומיות הפנים),קופרוז ופגמנטציה של העור.

אנו מטפלים בלקוחותינו במכשירים החדישים והיעילים ביותר, מה שמאפשר לנו לטפל בכן בצורה הטובה ביותר, המכשירים:Jet Peel, Derma Pen, THR, RF הינם דוגמא קטנה למכשירים המתקדמים בהם אנו משתמשים.

עובדות במכון נשים בעלות תארים, הסמכות וניסיון רב שנים בתחום, הן קוסמטיקאיות מורשות שעושות עבודה יוצאת דופן.

 

במכון היופי אורכידאה עובדות רק הטובות ביותר,  קוסמטיקאית בראשון לציון ממליצה לכן על כמה טיפולים בעלי תוצאה מדהימה לגוף:

- פוטואפילציה, הסרת שיער בשיטת IPL – שיטה נוחה להסרת שיער לצמיתות ללא כאב.

- טיפול בפטרת הציפורן

- טיפולים לקבלת עור מתוח וצעיר יותר באזורי הגוף

- ניקוז לימפטי המשומש להסרת צלוליטיס, ניקוי רעלים מהגוף, הסרת בצקת, מניעת דליות וורידים, נרמול זרימת הדם.

- ליפטינג RF למתיחת פנים, הידוק והפחתת קמטים, שיטה יעילה להסרת צלוליטיס, כבר בסיום הטיפול השישי עד העשירי.

 

תוצאות מרשימות, העור חוזר להיות מתוח וצעיר, בעל צבע רענן ונקי.

 

- מזותרפיה בראשון לציון לחיזוק ועיצוב מקומות עדינים כמו הצוואר, הידיים וקן המחשוף אלו אזורים עדינים בגוף הסופגים קרינה אולטה סגולה מאור השמש והפגיעות שלהם בולטת לעין. שיטת המזותרפיה לא רק שיוצרת עור צעיר ורענן אלא גם מעלמיה צלוליטיס וסימני מתיחה.

 

- Cavitation RF Technology – מכשיר המעצב את הגוף, ממוסס את תאי השומן באזורים בעיתיים כמו הבטן, הידיים, הרגליים ונותן תוצאות מיידיות.

בכדי לקבל תוצאות מיידיות בטיפול יעיל להפחתת שומן ממולץ לשלב בפגישה אחת מספר טיפולים שישרפו את תאי השומן ויהפכו את העור למוצק יותר באופן ניכר בפגישה אחת בלבד, ליפטינג RF, מכשיר מעטפת נגד צלוליטיס בעזרת קרם מתאים, מכשיר Cavitation וניקוז לימפוטי הנם צירוף המכשירים עליהם אנו ממליצים לקבלת תוצאות מקסימליות, כמובן שמומלץ לעשות מדידת היקף לפני ואחרי הטיפול בשביל לראות את התוצאות המורגשות.

הפנים הם אזור הדורש טיפול מיוחד, צריך להתייחס אליהם באחריות מרובה, בהחלטה על הטיפול קוסמטיקאית בראשון לציון ידאגו להתאים לך את המכשירים ודרכי הטיפול

המתאימים לך באופן אישי.

 

דרכי הטיפול המוצעות במכון היופי "אורכידאה": 

- ניקוי הפנים עם אולטרסאונד סקרבר, jet peel בעזרת תרכובת חמצן

- פילינג יהלום, מכשיר ה - jet peel ופילינג חמצן.

- ליפטינג RF, מכשיר JET PELL ופילינג אולטרסאונד.

- פילינג על בסיס פנול (עמוק).

 

מזותרפיה בראשון לציון בעזרת המכשיר Derma Pen, בשכבת העור העליונה מוחדר קוקטייל ויטמינים אשר מותאם אצלנו באופן אישי, הקוקטייל נותן לעור לחות, מראה בריא ומעודד הפרשת קולוגן ואלסטין.

 

הצגנו לפניכם את הטיפוליים העיקריים שאנו מבצעים, אך יש גם רבים אחרים, נוכל לעזור לכל אחת להרגיש בנוח ולהתאים עבורה את הטיפול שהיא צריכה בשביל לחזור להיראות זוהרת.

 

כאן, במכון יופי ראשון לציון אורכידאה יש פתרון לכל אחת. אנו מזמינים אתכן להיכנס לעולם הבריאות והיופי שלנו, נעשה כל מה 

שיכולתנו בכדי שהמטופלים שלנו ירגישו בנוח ויהיו מרוצים כשיביטו במראה. תשומת לב, עבודה יעילה ואיכותית והקדמת תרופה למכה הינם העקרונות בהם אנו מאמינים ודוגלים בעבודה היום יומית שלנו.


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - מרכז לקוסמטיקה מתקדמת "אורכידאה"

שלח הודעה לנציג החברה: