רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


חלפים לרכב בחולון. מרכז שירות לרכב "ליאם חלפים".חלפים לרכב בחולון. מרכז שירות לרכב "ליאם חלפים".

 

 הזדמנות פז לבעלי מכוניות לרכוש חלפים לרכב בבת-ים במבחר רחב ובמחירים הנוחים ביותר. החנות לחלפים בחולון מציעה מבחר רכיבים זמינים ואיכותיים לרכבים ממותגים ומדגמים שונים.

 

פתרון הבעיה האופטימלי

 

אצל כל בעל רכב נוצר מדי פעם צורך חיוני בהחלפה מתוכננת של רכיבים אשר התבלו. גם תקלות כתוצאה מתאונות, אשר אינן מרחמות – לא על רכבים זולים ולא על מותגי יוקרה – אינן תופעה נדירה. אפילו שימוש סביר ברכב אשר הגיע ממפעלו של יצרן ידוע דורש טיפול תקופתי, דבר המאפשר להאריך את תקופת שירותו של כלי הרכב. הדבר מחייב החלפת רכיבים ישנים בחדשים, ובמקרה זה יש לרכוש חלפים מקוריים או, לחלופין, את הרכיבים המומלצים ע"י היצרנים. מחפשים מצברים לרכב במרכז הארץ? גם את המצברים וגם את שאר החלפים אפשר לרכוש במרכז השירות לרכב "ליאם חלפים" בו מוצעים מוצרים שבהם היחס בין האיכות למחיר אופטימלי.

 

מחלפים עד אביזרים

 

מלבד החלפים, "ליאם חלפים" מתמחה גם בסחר באביזרים למיניהם. המיוצרים ע"י מותגים מפורסמים ויצרנים הידועים בקפדנותם. החנות צועדת עם הזמן, לכן תמיד ניתן למצוא בה את האביזרים הטובים ביותר לרכב בישראל. אנו מציעים ללקוחותינו רק איכות בדוקה, לכן כל התוצרת עונה על דרישות הבטיחות ועל התקנים המקובלים.

 

בין המוצרים המבוקשים ביותר ע"י לקוחותינו נמצאות  המראות לרכב אשר יתרונן הוא שדה ראייה מורחב. בזכות המראה הפנורמי ניתן למנוע מצבי תאונה למיניהם בדרך בעת עקיפה או תמרונים אחרים. כאשר אתם קונים מראות לרכב בחולון, אתם זוכים לקבל עוזרים נאמנים בכביש אשר לעולם לא יכשילו אתכם. אצלנו תוכלו לרכוש:

 

מראות צד;

• מראות בתוך הרכב;

מראות צד שמאליות וימניות (למותגים ולדגמים שונים של רכב);

• מראות עם חימום;

מארזי מראות לרכב;

מראות ניטרליות, כדוריות, בעלות גוונים שונים.

 

פנסי רכב לכל כיס


המבחר שלנו מסוגל לספק דרישות רבות של חובבי מכוניות, והמחירים התחרותיים   מבדילים לטובה את החנות לרכב "ליאם חלפים" מעסקים דומים אחרים. אצלנו, ב"ליאם חלפים בחולון תמצאו פנסי רכב במבחר ענק של דגמים כמעט מכל היצרנים. בין הנורות לפנס הראשי תמצאו  דגמים הלוגניים בעלי שני חוטים אשר נפוצים מאוד בקרב בעלי רכבים. הן יעילות יותר וזמן שירותן ארוך כמעט פי 2 מהדגמים הרגילים. מבחר המוצרים שלנו כולל  פנסי רכב מסוג נורות קסנון ודיודה פולטת אור. בנוסף, אצלנו אתם יכולים לרכוש פלטות מתכת לשם תיקון רכב וזאת במחירים הסבירים ביותר.

 

 

 

 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - "ליאם חלפים"

שלח הודעה לנציג החברה: