רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


דנטל אסתטיקס - מרפאת שיניים בפרדס חנה, רופא שיניים חירום בפרדס חנה ,רופא שיניים בפרדס חנה, מרפאת שיניים בפרדס חנה, מרפאת שיניים בחדרה.מרפאות שיניים Dental esthetics בפרדס חנה.

רופא שיניים .

דנטל אסתטיקס - מרפאת שיניים בפרדס חנה, רופא שיניים חירום בפרדס חנה ,רופא שיניים בפרדס חנה, מרפאת שיניים בפרדס חנה,

מרפאת שיניים בחדרה.

רופא שיניים בחדרה, מרפאת שיניים באור עקיבא, מרפאת שיניים בכרכור.

 

 

כולם יודעים שהחיוך הוא כרטיס הביקור של כל אדם. החיוך הוא חלק חשוב מהמראה חיצוני, ותוספת נכבדה לבגדים, לתסרוקת ולצורת ההתנהגות. למזלנו, כיום רפואת שיניים  נותנת לכל אחד אפשרות לחייך כמו כוכב הוליוודי לאחר ביקורים ספורים בלבד אצל רופא שיניים. 

 

מרפאות השיניים Dental esthetics בפרדס חנה מציעות מגוון רחב של שירותים שיעזרו לכם לא להתבייש בחיוך שלכם!

הרופאים שלנו נותנים שירותים בכל סוגי רפואת השיניים, כגון תרופתית , כירורגית  ואסתטית

 

רוב האנשים מעדיפים לפנות לרופא שיניים רק כשמופיע אצלם כאב, תוך כדי התעלמות מן ההמלצה של רופאי השיניים לבוא למעקב שגרתי פעם בחצי שנה. במרפאת השיניים Dental esthetics יעזרו לכל פציינט – גם לאלה שלא היו אצל רופא שיניים במשך שנים רבות, ועכשיו זקוקים לטיפולי שורש, סתימות חדשות או חידוש סתימות ישנות.

 

במקרה וחסרה שן אחת או שחסרות כמה שיניים בשורה, השתלת שיניים היא דרך מעולה להחזיר לכל אחד את החיוך היפה.

הרופאים במרפאות השיניים בפרדס חנה ישמחו להציע לכם לעשות השתלת שיניים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר – ללא צורך בהשתלת עצם או הרמת סינוס – או עם השתלת עצם והרמת סינוס. בעת הביקור, הרופא שלנו יחליט מה יותר מתאים לכם.

 

לפי הסטטיסטיקה, ל-90% מהאוכלוסייה יש בעיות עם נשך השיניים בדרגות שונות. הגיל הטוב ביותר לתיקון  הנשך הוא גיל ההתבגרות. אך גם למבוגרים יש סיכוי ליישר את השיניים שלהם ולהעניק לעצמם חיוך יפה. מרפאת השיניים Dental esthetics מציעה מגוון שירותים באורתודנטיה – יישור שיניים ותיקון נשך.

 

אחד השירותים המבוקשים היום ב- Dental esthetics הוא שיקום שיניים ורפואת שיניים אסתטית בעזרת ציפוי חרסינה – למינט ווינירים. הווינירים עוזרים להסתיר חלקים חסרים בקצות שיניים, לעצור את הרס השן, ובנוסף, לשנות את הצבע, הצורה והגודל של שיניים קדמיות.

 

ניתן לשפר את הצבע הטבעי של השיניים גם בעזרת פרוצדורת הלבנת שיניים – גם היא מאוד מבוקשת ונפוצה היום. הרי כשאנחנו אומרים "חיוך הוליוודי", אנחנו מתכוונים לשיניים צחורות כשלג. דרך אגב, לא רק נשים עושות הלבנת שיניים, אלא גם גברים.

 

בנוסף לפרוצדורות של רפואת שיניים אסטטית ב- Dental esthetics ניתן לעשות גם פרוצדורות קוסמטיות, כגון זריקות יופי (חומצה היאלורונית, בוטוקס), שיהיו תוספת נעימה לחיוך ההוליוודי שלכם! 

 

שירותי מרפאות שיניים Dental esthetics:

 

-  תותבי שיניים (כתרים מחרסינה, זירקוניה, שיניים תותבות).

-  תיקון תותבות במקום.

- סתימות אסתטיות 

- טיפולי שורש.

- שתלים דנטליים.

-  הרכבת שיניים ללא צורך בהשתלת עצם והרמת סינוס.

-  השתלות עצם וניתוח להרמת סינוס.

- יישור שיניים (אורתודונטיה).

-  הלבנת שיניים תוך חצי שעה.

-  למינט (ציפוי חרסינה) ווינירים. 

-  פרוצדורות קוסמטיות (זריקות יופי, כגון בוטוקס וחומצה היאלורונית).

- רופא שיניים חירום. 


 

 


מרפאת שיניים Dental esthetics  – אנחנו נחזיר לכם את החיוך שלכם! 

 

 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - Dental esthetics

שלח הודעה לנציג החברה: