רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


מרפדיית רכב בחולון. ריפודי עור לרכבים במרכז. כיסויים לרכבים בהתאמה אישית. וילונות לרכבים במרכז.מרפדיית "עמירה" – תיקון פנים לרכבים. 

אנחנו נטפל באוטו שלכם תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים במיוחד, נחדש את ריפודי המושבים, הגג והפנים של הרכב, נתפור וילונות וכיסויים חדשים. התקנת ריפודים חדשים תעזור לכם לתת לאוטו האהוב שלכם  חיים חדשים! "עמירה" – מרפדיית רכב בחולוןמתקינה ריפוד חדש לכל סוגי הרכבים.

אספנים, שרים וחברי כנסת .

 

חברת "עמירה" פועלת בשוק הישראלי למעלה מ -35 שנה. אנו גאים בהצלחות ובהישגים שלנו, והיקר ביותר ביניהם - האמון של לקוחותינו.

המרפדייה שלנו מספקת שירותים גם לתושבי חולון ומרכז הארץ, וגם לאנשים ידועים בישראל –בעלי רכב אוספנות, שרים וחברי הכנסת. אמון בעלי מוניטין מוכיח את איכות השירותים שלנו.

 

המרפדייה מספקת מגוון רחב של שירותים במחירים נוחים.

אנו מציעים לבעלי רכב בחולון ובערים אחרות התקנת ריפודי עור לכל סוגי הרכבים.  

 

הגישה של התאמה אישית בעבודה עם לקוחות מאפשרת לנו ללא קושי להעניק לסלון האוטו מראה מושלם. הריח של עור, שימלא את המכונית שלכם, ללא ספק יעניק לאוטו שלכם פאר ,ישפר את מצב הרוח של הנהג והנוסעים!

המומחים שלנו יחדשו את המושבים ויבצעו תפירת וילונות וכיסויים לרכב. הם גם ישקיעו ביצירת עיצוב פנים הרכב הייחודי או יפתחו פרויקט מיוחד לרכב אוספנות.

 

אנחנו עובדים עם רכבים פרטיים, עם משאיות ועם מיניבוסים מכל היצרנים. אנו משתמשים רק בעור אמיתי באיכות גבוהה. תפירת כיסויים לרכבים . מתבצעת לפי המידות והספציפיות של מבנה הרכב. אנחנו מייצרים ספסלים למיניבוסים ולמשאיות, כמו גם מתקנים אותם או מחליפים ריפוד.

אנו מקווים שאתם מעוניינים גם בהצעה נוספת וייחודית שלנו- כיסויים למתקני ספא ג'קוזי מוכנים. הם מגנים מפני חדירת אבק ולכלוך, מאפשרים לשמור על טמפרטורה אופטימלית של המים במשך זמן ארוך וליהנות מג'קוזי באופן מקסימלי.

עמירה מרפדיית רכב בחולון - חידוש פנים הרכב שלכם באיכות הגבוהה ביותר!


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - עמירה מרפדיית רכב

שלח הודעה לנציג החברה: