רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


חדר מלח – הפיתרון הטבעי. טיפול יעיל מחלות בדרכי הנשימה.חדר מלח – הפיתרון הטבעי. הידעתם, שלטענת המומחים סדרה של 10-15 סיאנסים של ספלאוטרפיה שווים חופשה בים או בהרים?

ספלאוטרפיה (מהיוונית "ספלאו" – מערה ו"טרפיה" – ריפוי) – מתודת ריפוי על ידי שהייה ארוכה בתנאים של המיקרואקלים הייחודי למערות, נקרות ומכרי מלח. שיטה מאוד יעילה לריפוי אסטמה ברונכיאלית, מחלה היפרטונית, דרמטית אלרגי, מחלות מפרקים, עייפות כרונית, מחלות כלי הנשימה ועוד.

 

מהו חדר מלח? 

 

משכבת המלח של המערה חותכים בלוקים ואיתם מכסים את הקירות והרצפה של החדר. כך מקבלים "חדר מלח" או ספלאו-תא, שכוללת בעצמה את כל התכונות החיוביות של המקור התת-קרקעי שלה.

 

מדוע השיטה הזו כל כך יעילה?

 

- ריכוז גבוה של המלחים והארויונים מוביל לכך שכמעט ולא נשארים אבק, חיידקים ואלרגנים באוויר.

- ההרכב של המלח כולל מעל 35 מיקרואלמנטים שונים, והעיקריים בו הם נטרן, אשלגן, מגנזיום, כלור וברום. היסודות האלו מתעדים מפני הבלוקים ומעשירים את האוויר בארוזול מלחי מורכב. כתוצאה מכך, האטמוספרה בחדר נהיית דומה למיקרואקלים של חוף הים שהתכונות המרפאות שלו מוכרות לכל אחד.

 

- מספר ענק של ארויונים קלים מתעדה אל תוך האוויר. הם מסייעים לנורמליזציה של תהליכי החילוף, מורידים את לחץ הדם, מגבירים את כמות האריטרוציטים ומשפרים את התהליכים הביוכימיים השונים.

 

הרעיון הוא פשוט וגאוני, כמו כל מה שהומצא על ידי הטבע, והטבע הוא הרופא הכי מוכשר בעולם.

התקשרו עכשיו, זאת הזדמנות שאסור להחמיץ!  


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - חדר מלח

שלח הודעה לנציג החברה: