משלוחי פרחים בתל אביב. משלוחי פרחים ברמת גן. משלוחי פרחים בגבעתיים.

משלוחי פרחים בתל אביב. משלוחי פרחים ברמת גן. משלוחי פרחים בגבעתיים.

"בלומה" – חנות פרחים בתל-אביב. בלומה פרחים מהשדה. משלוחי פרחים בתל אביב.


בחיי אדם יש הרבה אירועים חגיגיים ומשמחים, וכל אחד מהם דורש הכנה ועיצוב מיוחדים. כדי לבטא אהבה וכבוד, קיימת מסורת עתיקה ונהדרת – לתת לאנשים קרובים ויקרים במתנה זרי פרחים בעלי ניחוח נעים.
 

אצלנו, תוכלו לרכוש מגוון פרחים, כולל פרחים אקזוטיים, בהתאם לאירוע המתקרב. כל התוצרת אצלנו טרייה ואיכותית ביותר, והיא גם נמכרת במחירים הנוחים ביותר. כאשר תגיעו אל חנות הפרחים שלנו בתל-אביב, תגלו חנות מסבירת פנים ומלאה בחידושים, ואין ספק שתצאו ממנה עם מתנה יפהפייה לקרוביכם ולאנשים שאתם אוהבים, מעריכים ומכבדים.  

 

בתצוגה שלנו תוכלו לראות זרי פרחים מקוריים, שילובים ייחודיים, אביזרים לחתונה וקישוטי פרחים נוספים, כולל סלי פרחים מפוארים.

 

אנו פותרים את כל הסוגיות בנושא פרחים.

 משלוחי פרחים בתל אביב.

בהתחשב בחוסר הזמן של בני האדם בתקופה המודרנית ובקצב החיים, אנו מציעים שירות אקטואלי אך במחיר נוח של משלוח פרחים בתל-אביב ובגוש-דן.


זרי הפרחים שלנו מסוגלים לשפר את מצב רוחו של כל אדם, מכיוון שהם מורכבים באהבה מיוחדת ומסוגלים ליצור ניסים ונפלאות. למשל, הם יעזרו יותר מכל המילים להביע אהבה לבחירת לבכם, לשמח את הוריכם ביובל חתונתם, או לגלות תשומת-לב לעמית בעבודה. המבחר שלנו כולל פרחים ססגוניים וטריים בלבד מחממה. אנו מקבלים אותם ישירות מהחממות החדשניות השייכות למשק המתמחה בגידול פרחים. אנו שומרים בצורה מתמדת על מחירים נמוכים, מכיוון שאנו עובדים ללא מתווכים, דבר המעניק עוד סוג של ערך מוסף לאיכות השירות המעולה.

 

מסורת ומחירים נוחים

 

המוניטין של החברה שלנו הוא ללא עוררין, ובכך כבר הספיקו להשתכנע כבר מאות לקוחות אסירי תודה. צוות מעצבי הפרחים המקצועיים שלנו תמיד צועד עם הזמן, לכן ניתן למצוא על הדלפקים ובקטלוגים שלנו את כל הדברים הטובים ביותר שארץ ישראל הנדיבה יכולה להציע: שילובי פרחים המורכבים בקפדנות שיכולים להשביע אפילו את רצונם של הלקוחות התובעניים ביותר, סלי פרחים אשר עדיין מכוסים בטל וזרים קטנים ומרגשים לא ישאירו אדיש אף קונה.


משלוח זרים בתל-אביב ובגוש-דן יאפשר לכם לקבל בדיוק את הפרחים הדרושים לכם בהוצאות מינימליות. כאשר אתם עושים את ההזמנה, אתם יכולים להיות רגועים לגמרי –השילוב הטרי יגיע לכתובת הנקובה בשעה הקבועה. אתם תשמחו לא פחות גם לגלות את המחירים הנוחים, המבדילים את חנות הפרחים "בלומה" בתל-אביב מחנויות דומות אחרות.

 

החנות שלנו היא נווה מדבר אמיתי המורכב מוורדים, כריזנטמות, גרברות, ציפורנים, צבעונים ושאר היצירות המושלמות של הטבע, שיהיה עבורכם נקודה במפת ישראל אליה תרצו לחזור שוב ושוב, כדי לשמח מישהו בזר יפה במיוחד.

 

 שירותינו - בלומה – חנות פרחים

דרושים - בלומה – חנות פרחים

לוח מודעות - בלומה – חנות פרחים

חדשות - בלומה – חנות פרחים

וידאו - בלומה – חנות פרחים

מבצעים - בלומה – חנות פרחים

צור קשר - בלומה – חנות פרחים
כתובת: תל אביב, רח' קהילת ורשה 54
טלפון: 03-5296953
איש קשר: רן
שעות עבודה: 8:30 - 20:00
(7 הצבעות)

שלח הודעה לנציג החברה:


סניפים:

הצג כל חוות דעת [0]

הגדרות לאנשים עם מוגבלויות