רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


רופא שיניים בתל אביב ד'''ר דורון אבניאלי. השתלות שיניים בתל אביב. השתלות שיניים בהרדמה מלא.זקוקים להשתלת שיניים מקצועית. אחראית ובעלת סיכויי הצלחה מירביים?

 

12 סיבות לבחור במרכז השתלות השיניים של ד"ר אבניאלי?

 

1. מקצוענות ומצויינות ללא פשרות.

 

ד"ר אבניאלי משתתף באופן קבוע בקורסים והשתלמויות בתחום ההשתלות, מעודכן בחידושים ומיישם אותם. הוא בעל תואר "דיפלומט" של הקונגרס הבינלאומי להשתלות שיניים ICOI, חבר פעיל באיגוד הגרמני להשתלות שיניים DGOI, וחבר הנהלת העמותה הישראלית להשתלות שיניים IAOI.

 

2. עשרות שנות ניסיון בניתוחים והשתלות, החל משנת 1976.

 

ד"ר אבניאלי הוא מחלוצי ההשתלות הדנטליות בארץ, החל משנת 1985, עת נמנה על רופאי המחלקה לכירורגיית פה ולסתות בבית החולים איכילוב. בנוסף, ככירורג עבד שנים רבות בבתי החולים איכילוב, שערי צדק, ובמרפאות השיניים של קופת חולים מכבי.

 

3. הכרת מיגוון שיטות השתלת שיניים.

 

כרופא ומנתח מנוסה, הבקיא במגוון גדול של שיטות השתלת, ומכיר את כל סוגי השתלים הקיימים בשוק, יכול ד"ר אבניאלי להתאים לכל מטופל את שיטת ההשתלה המתאימה לו ביותר.

 

4. שליטה בכל ניתוחי העזר.

 

ד"ר אבניאלי מנוסה בטכניקות כירורגיות רבות המאפשרות לבצע במידת הצורך השתלות עצם למיניהן, הרמות של רצפת הסינוס, השתלת בלוקים של עצם, וכל ניתוח מקדים שיאפשר ביצוע שתלים דנטלים לכל מתרפא.

 

5. שימוש בשתלים קצרים.

 

ד"ר אבניאלי הוא אחד המומחים הבודדים בארץ לשימוש בשתלים קצרים, ומעביר לרופאים קורס הדרכה לשימוש בשתלים אלה. בעזרת השתלים הקצרים ניתן להמנע במקרים רבים מהשתלות עצם והרמות של רצפת הסינוס.

 

6. ציוד חדיש מתקדים, חומרים מאיכות מעולה.

 

מרפאתו של ד"ר אבניאלי היא מהמודרניות ביותר הקיימות. המרפאה נמצאת בחזית הטכנולוגיה הדנטלית עם ציוד חדיש ביותר וחומרים מהטובים ביותר שקיימים.

 

7. שימוש בטכניקות חדשניות לשיפור וזרוז הריפוי.

 

כל השתלה במרפאתו של ד"ר אבניאלי מבוססת על צילום CT ותכנון ממוחשב המאפשרים ביצוע מדוייק ביותר של ניתוח ההשתלה. לפני ההשתלה נילקח מהמתרפא דם, ממנו מופקים  טרומבוציטים, המושתלים בחזרה לאתר הניתוח, לצורך זירוז ושיפור הריפוי.

 

8. ביצוע של טיפולים והשתלות בהרדמה כללית.

 

ד"ר אבניאלי הוא בעל הסמכה של משרד הבריאות המאפשרת לו לבצע השתלות בהרדמה כללית או בסדציה.

 

9. ביצוע טיפולים תוך יום.

 

ד"ר אבניאלי בקיא בשיטות השתלת המאפשרות ביצוע של שתלים ושיקום תוך יום טיפול אחד.

 

10. כל הטיפולים תחת קורת גג אחת.

 

במרפאה מבוצעים כל טיפולי השיניים על ידי צוות רופאים, כל אחד מומחה בתחומו, תחת ניהולו המקצועי של ד"ר אבניאלי, האחראי להצלחת הטיפול מ-א' עד ת'.

 

11. יחס חם ואישי, מרפאה מרגיעה ונעימה.

 

מרפאת DENT- COFFEE היא המרפאה היחידה בעולם המעוצבת כבית קפה פריזאי, נעים, מזמין וידידותי, עם יחס ואישי של כל אנשי הצוות.

 

12. אחריות מלאה לכל טיפול

 

ד"ר אבניאלי נותן לכל מתרפא תעודת אחריות המכסה באופן מלא את כל הטיפולים הכירורגיים והשיקומיים שבוצעו במרפאה.

 

במרפאה שלשה חדרי טיפולים משוכללים וחדישים. אחד מהם הוא חדר ניתוח סטרילי, בו מבוצעים מגוון טיפולי שיניים וניתוחים, כולל שימוש בהרדמה כללית ובסדציה (טישטוש), בעזרת רופא מרדים מומחה.

 

האוירה הנעימה והחמה של בית הקפה, לבבית ושונה לחלוטין מהאוירה המקדמת אותך ברוב מרפאות השינים. זה חלק בלתי נפרד מהטיפול עצמו, וחשוב לא פחות מרמת המקצועיות הגבוהה, הידע, הניסיון ואיכות הרפואה הדרושים לביצוע השתלות שיניים.

 

אנו מחוייבים להעניק לכם שיניים יפות ופה בריא, וחשוב לנו שתצאו מרוצים ומחייכים.

 

אז אך תדחו את טיפול השיניים לעתיד לא ידוע, במרפאתנו תגלו שטיפול שיניים הוא גם בילוי רגוע.


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - רופא שיניים ד'''ר דורון א

שלח הודעה לנציג החברה: