רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.


בית מלון לכלבים בהוד השרון. בית מלון לכלבים במרכז הארץ. בית מלון לכלבים בפתח תקוה,אילוף כלבים בהוד השרון. 

"דוגס" - בית מלון לכלב שלכם.

אתם רוצים לצאת לחופשה ולא יודעים איפה להשאיר את הכלב שלכם? כמובן, אפשר לבקש מהחברים שישמרו  לכם על כלבכם האהוב אבל למה להטריח חברים או קרובי משפחה כאשר יש פתרון הרבה יותר פשוט ונוח גם לכם וגם לחבר הפרוותי שלכם? בית מלון לכלבים "דוגס" !

בית מלון לכלבים "דוגס" נפתח לאחרונה במקום פסטורלי בהוד השרון, המיקום שלו נוח לבעלי כלבים גם מפתח תקווה, וגם מערים אחרות במרכז הארץ. בית המלון המיוחד הזה לבעלי

 

חיים משתרע על  פני למעלה מ- 2500 מ"ר מרובע וכולל: 

- מגרשי משחקים מאובזרים גדולים

- מתחמי לינה 

- בריכה לכלבים

 

אז שהותו של הכלב שלכם אצלנו בדוגס ניתן להשוות באיכותה לנופש שלכם במלון חמישה כוכבים! אבל המלון שלנו פתוח לא רק ל"יוצאים לחופשה". לפעמים יש צורך למצוא סידור לכלב האהוב למשך כמה ימים עקב ביקור של אורחים אצלכם בבית או בגלל אירוע משפחתי מתקרב, כגון חתונה. או שאתם פשוט צריכים "לאוורר" את הכלב כי הוא משועמם לבדו במשך היום בעוד שבעלו נמצא בעבודה. לאורחים כאלה יש אצלנו מעין "קייטנה" מיוחדת, שבה כלבכם ייהנה מפעילויות מעניינות רבות במשך כל היום. 

 

איך בנוי אצלנו סדר היום של כלבים? בבוקר יש להם פעילויות כושר גופני, כי כולם צריכים מתיחות שרירים והרפיה, ואחרי ארוחת צהריים - משחקי מים בבריכה ומשחקים פעילים במגרש. אנו מציעים גם שיעורי אילוף כלבים: שיעורים פרטיים ופעילויות בקבוצה, לימודים בחצר ובחדר. בערב, אחרי ארוחה מזינה כל בעל חיים נח על המזרן שלו .

 

בבית מלון “דוגס” אנו מקפידים מאוד על תזונת כלבים נכונה, בריאה ומאוזנת. כלב שצריך לשמור על דיאטה מיוחדת, יקבל מזון טיפולי לפי צרכיו. 

 

אם אתם מעוניינים שבזמן חופשתכם הכלב שלכם ייהנה ממשחקים, טיולים ופעילות מותאמת אישית, ממזון איכותי ומאוזן, שהוא יהיה כל הזמן תחת פיקוח מקצועי  - אנא תתקשרו או


תבואו אלינו! אנחנו מחכים לכם! 

 


רוצים לפרסם כאן? תשאירו פרטים.
צור קשר - בית מלון לכלבים "דוגס"

שלח הודעה לנציג החברה: