גן ילדים בבאר יעקב. משפחתון בבאר יעקב. פעוטון בבאר יעקב.

גן ילדים בבאר יעקב. משפחתון בבאר יעקב. פעוטון בבאר יעקב.

רוצים לראות את ילדכם מאושר? שהוא יהיה קורן מאושר, מלא בהתלהבות ויחייך אליכם חיוכים מקסימים כל יום? אז תנו לו לגלות עולם אגדי, שהוא יוכל להמשיך לגלות יום יום. כן-כן, אנחנו לא מגזימים, דווקא במילים האלה ניתן לתאר את גן הילדים בבאר יעקב!

 

שעות פתיחה נוחות:

שעות הפתיחה בגן ילדים נוחות מאוד: מ-7:30 עד 17:00, בימי שיש עד 12:30. לאחר גן חובה יש צהרון. הצוות שלנו אף פעם לא שובת, והילדים לא נשלחים הביתה. בגן למדים ילדים מגיל 3 חודשים עד 5 שנים. יש שלוש קבוצות לפי הגיל. מגיל 3 שנים ניתן לקבל סיבסוד מהמדינה.

 

אוכל ביתי טעים.

הילדים שלנו אוכלים אך ורק אוכל ביתי טעים, שאף פעם לא מבושל מראש. בתפריט היומיומי יש מוצרי חלב ובשר טריים, פירות וירקות עסיסיים. לאחר ארוחת הצהריים, הילדים ישנים בחדר גדול וממוזג. 

אנחנו עושים הכל כדי שהאווירה בגן תהיה רגועה ונינוחה ושהילדים ירגישו כמו בבית.

 

תוכנית לימודים עשירה.

כל הגננות בגן מאוד אוהבות את הילדים ודואגות להם, מעודדות את היוזמות החיוביות שלהם ומפתחות את כישרונותיהם. אנחנו שמים דגש מיוחד על תוכנית הלימודים, אך לא מדכאים את הרצון של ילד להסתקרן ולחפש הרפתקאות. 

כל המחנכות שלנו נבחרו בקפדנות רבה, לכן ניתן לסמוך על המקצועיות והמומחיות שלהן בעיניים עצומות.

בגלל העושר של תוכנית הלימודים, הילדים מתפתחים בכל התחומים, כולל יצירתיות. הילדים למדים עברית, חשבון, ציור, פיסול ומוסיקה. הם מפתחים את השפה, יוצרים, לדוגמה, באמצעות  הדבקה, למדים על הטבע. כמו כן, בגן יש משחקים דידקטיים, משחקים פעילים ומשחקי תפקידים.

 

שירותינו - גן ילדים

דרושים - גן ילדים

לוח מודעות - גן ילדים

חדשות - גן ילדים

וידאו - גן ילדים

מבצעים - גן ילדים

צור קשר - גן ילדים
כתובת: באר יעקב
טלפון: 052-9122399

שלח הודעה לנציג החברה:


סניפים:

הצג כל חוות דעת [0]

הגדרות לאנשים עם מוגבלויות